Izvučeni su sretni dobitnici Weber roštilja i poklon paketa u nagradnoj igri koju su organizovali Coca-Cola i Bingo.
Čestitamo sretnim dobitnicima.

Dobitnici Weber roštilja: 

  1. ZINETA RAMIĆ, TARČIN
  2. BERINA AVDIĆ, SARAJEVO
  3. NEZIRA AVDIĆ, SARAJEVO
  4. BILJANA PETRIĆ, LOPARE
  5. EMA ŠEĆIĆ, GRADAČAC
  6. ŠEVKO OMERAGIĆ, GRADAČAC
  7. RASIM POŠTEK, GORAŽDE
  8. MERISA TERZIĆ, GRADAČAC
  9. ASJA SAKOVIĆ BRODOVIĆ, SARAJEVO
  10. ELVEDINA ŠEĆIĆ, GRADAČAC
  11. HANA KUČ, SARAJEVO
  12. SAKIB AVDIĆ, SARAJEVO
  13. SAFETA PIRIĆ, TUZLA
  14. ADEMIR MUŠIĆ, TUZLA
  15. MEHMED HALILAGIĆ, BUŽIM
  16. SADETA HADŽIĆ, TUZLA
  17. VEDIN DEDIĆ, N.TRAVNIK
  18. ĐULA SARKIĆ, CAZIN
  19. ENA HODŽIĆ, LUKAVAC
  20. DARIO KOLANOVIĆ, TUZLA

Dobitnici poklon paketa

  1. Samra Muminović, Gradačac
  2. Nusret Višća, Vareš
  3. Muris Hadžić, Tuzla
  4. Sehaudin Joldić, Tuzla
  5. Milica Novaković, Bijeljina
  6. Jasmin Čajić, Lukavac
  7. Samid Džidić, Gradačac
  8. Emir Sulejmanović, Fojnica
  9. Jersema Mušanović, Tuzla
  10. Hasiba Bećirović, Doboj
  11. Nedeljko Radić, Banja Luka
  12. Suada Numanović, Živinice
  13. Miloš Trifković, Brčko
  14. Siniša Radović, Lukavica
  15. Ermin Ferhatović, Kaćuni
  16. Mensura Tutun, Sarajevo
  17. Naida Ramić, Tarčin
  18. Elmir Bećirović, Velika Brijesnica
  19. Abdulgafar Muratović, Teočak
  20. Damir Brodarić, Sarajevo
  21. Esad Jukan, Gračanica
  22. Armis Tupković, Tuzla
  23. Ermin Dalić, Cazin
  24. Ankica Novaković, Bijeljina
  25. Šejla Hasanović, Živinice
  26. Sedin Hubić, Breza
  27. Draženka Topalović, Modriča
  28. Asim Beganović, Poljice
  29. Elvis Jahić, Tuzla
  30. Faris Tutun, Sarajevo
  31. Ekrem Hasanović, Sarajevo
  32. Durić Jovica, Zvornik
  33. Elma Jukan, Mala Brijesnica
  34. Nejra Čaušević, Sarajevo
  35. Elmin Dajić, Gradačac
  36. Smajl Hasanić, Tešanj
  37. Zrinka Rašić, Cazin
  38. Džidić Samid, Gradačac
  39. Esad Jukan, Gračanica
  40. Anes Durmić, Sarajevo
  41. Danira Pipić, Banja Luka
  42. Lejla Kljajić, Tuzla
  43. Ivana Perić, Živinice
  44. Milan Mandić, Banja Luka
  45. Rabija Halilović, Tuzla
  46. Žigić Jusuf, Tuzla
  47. Muamera Kuč, Sarajevo
  48. Zoran Avlijaš, Bijeljina
  49. Velida Kadrić, Sarajevo
  50. Mersa Seferagić, Cazin
  51. Seudina Džuho, Sarajevo
  52. Berina Beširović, Sarajevo
  53. Damir Alić, Tuzla
  54. Midhat Heragić, Tuzla
  55. Almir Pekić, Gornji Rahići
  56. Elvir Bičić, Sarajevo
  57. Cvijetić Velibor, Teslić
  58. Miladin Kulić, Zvornik
  59. Danijela Vujanić, Banja Luka
  60. Silvana Rajčević, Banja Luka