Izvučeni su sretni dobitnici nagrada u nagradnoj igri “Duracell novogodišnja nagradna igra

Završena je Duracell nagradna igra koja je trajala od 21.11.2018. do 20.12.2018. U nagradnoj igri su mogli učestvovati svi koji su kupili paket Duracell baterija te broj računa sa svojim podacima poslali putem SMS ili web prijave.

Objava nagradne igre: 

Duracell novogodišnja nagradna igra

Spisak dobitnika pročitajte niže.

Čestitamo sretnim dobitnicima!

Dobitnici za područje RS

Sony PlayStation PS4 500GB
  1. DRAGAN SANICANIN PRIJEDOR
SM GEAR watch
  1. Sergej Adamovic Gradiska
Braun muski multigrumer
  1. Dragana Stojanovic Doboj
Old Spice set
  1. MARIJA DJUKIC BANJA LUKA
  2. MILJA GARIC BANJA LUKA
  3. JELENA KRAJISNIK ISTOCNO SARAJEVO
  4. NIKOLA GOVEDARICA ISTOCNA ILIDZA
  5. Natasa Popovic Istocno Sarajevo
  6. DRAGAN TRIVUNOVIC BIJELJINA
  7. SLADJANA RAKOVIC BANJA LUKA
  8. MIHAJLO SKILJEVIC TREBINJE
  9. DRAZENKA TOPALOVIC MODRICA
Pantene set
  1. Luka Babic Prijedor
  2. MILICA TOLJ BIJELJINA
  3. Stoja Terzic Bijeljina
  4. Daniel Kičic Celinac
  5. SLOBODAN MILOSEVIC BILECA
  6. ALMIN KARAMEHIC BANJA LUKA
  7. ALEKSANDAR PEPIC BANJA LUKA
  8. ALEKSANDAR SAVANOVIC PRIJEDOR
  9. SLADJANA VUJKOVIC PRIJEDOR
  10. Dusan Manojlovic Banjaluka
  11. JELENA GLAMOCANIN BIBIC BANJALUKA
  12. Admir Hrustanovic Bijeljina
  13. MIHAILO JOVIC BIJELJINA
  14. Milos Bajic Banja Luka

Dobitnici za područje FBiH

Sony PlayStation PS4 500GB
  1. Brankica Sumenic-Bajic Sarajevo
SM GEAR watch
  1. EDHEM BULJUGIC TUZLA
Braun muski multigrumer
  1. ILHAN DURO SARAJEVO
  2. FAZLIC ZIZA TUZLA
Old Spice set
  1. MIRJANA KULIC ZIVINICE
  2. MARINKO PRIMORAC CITLUK
  3. INDIRA MUJKIC GRACANICA
  4. JASNA BAJRIC SARAJEVO
  5. EDIS KOVACEVIC LUKAVAC
  6. LUKA GAJIC SARAJEVO
  7. IRFAN NURKANOVIC SREBRENIK
  8. MUJAGIC RADMILA KLADANJ
  9. RABIJA POZDERAC CAZIN
Pantene set
  1. ZORAN GRBESIC SIROKI BRIJEG
  2. Nadzija Osmanovic Breza
  3. BORIS SOVIC ZEPCE
  4. SUAD PRASLJIVIC SARAJEVO
  5. MURIZ SARAJLIC KLADANJ
  6. Samir Omerovic Sarajevo
  7. AMILA GENJAC VISOKO
  8. ALEN HUSEJINOVIC TUZLA
  9. EMIR SKORO ZENICA
  10. AJDIN JUSUFBASIC BUGOJNO
  11. IRMA SEHIC SARAJEVO
  12. AMIR GOGA SARAJEVO
  13. EDINA CEHIC SARAJEVO
  14. AMRA GUEMUESOGLU ILIDZA SARAJEVO

Dobitnici za područje Brčko Distrikta

Braun muski multigrumer
  1. IVANA VASILIC BRCKO
Old Spice set
  1. SANJA DRAGICEVIC BRCKO DISTRIKT
  2. MILKA PANIC BRCKO
Pantene set
  1. Miodrag Peranovic Brcko
  2. ANKICA PALETAN BRCKO