Spisak dobitnika nagrada finalnog izvlačenja nagradne igre “30KM za HPLUS odvoji i Opel Astru osvoji!” pogledajte ispod.

Kolektiv i Uprava kompanije Hifa Petrol čestita svim dobitnicima nagrada.

Objavu nagradne igre možete pogledati ovdje:

30KM za HPlus odvoji i Opel Astru osvoji!

DOBITNIK GLAVNE NAGRADE OPEL ASTRE K

Prezime Ime Mjesto KOD BP
1. Tašo Nihad Jajce 04dqe6 Jajce

DOBITNIK NAGRADE GODINU DANA BESPLATNOG GORIVA

Prezime Ime Mjesto KOD BP
1. Meštrović Perica Bihać 21fat8 Bihać

DOBITNIK NAGRADE MJESEC DANA BESPLATNOG GORIVA

Prezime Ime Mjesto KOD BP
1. Krlicevic Safet Tešanj 06EMUY Tešanj

DOBITNICI NAGRADE 30 KM BESPLATNOG GORIVA

1. Ademi Senad Bugojno 032Q79 Bugojno
2. Ademović Jasmina Tuzla 14FTVV Tuzla I
3. Aganović Sadik Lukavac 12X2RV Lukavac
4. Ajanović Hasan Sarajevo 01535G Vogošća I
5. Aksamović Muzafer Fojnica 26M02U Fojnica
6. Aletić Enisa Vogošća 01BY6E Vogošća I
7. Alić Adel Lukavac 12RHAS Lukavac
8. Alić Besim Tuzla 16JHCT Tuzla II
9. Alicehajić Asim Tešanj 067O62 Tešanj
10. Alicković Almin Gradačac 20YP58 Gradačac
11. Andelić Ehlimana Sarajevo 13IUTR Ilidža I
12. Arnaut Cazim Živinice 11FU48 Živinice
13. Atiković Zijad Tuzla 16GYA4 Tuzla II
14. Azemović Belmin Visoko 31PY97 Visoko
15. Babaluk Emir Kiseljak 25S3F4 Kiseljak
16. Bahtić Semira Sanski Most 18TVWH Sanski Most
17. Bajrić Sein Sanski Most 18R1BG Sanski most
18. Bajrić Enes Zavidovići 02JHE8 Zavidovići
19. Barišić Ilija Jajce 04mhth Jajce
20. Basić Dursum Sanski Most 18ZDKH Sanski most
21. Becković Adis Sarajevo 22CWFK Vogošća II
22. Bećirović Zijada Zavidovići 02RPJW Zavidovići
23. Bećirspahić Adnan Bihać 21ECUS Bihać
24. Bedak Demira Tešanj 06PAYW Tešanj
25. Bejtić Halida Kreševo 25EWDM Kiseljak
26. Berbić Emina Visoko 316QLD Visoko
27. Bijedić Almir Tuzla 14XCKB Tuzla I
28. Bilajac Maid Gradačac 2018J8 Gradačac
29. Bilandžija Ivica Jajce 048k1b Jajce
30. Biogradlija Jasmin Zenica 05UJNB Zenica I
31. Bistrivoda Armin Vogošća 22MAXL Vogošća II
32. Biško Jerko Grude 23R2Z3 Grude
33. Bjelić Senad Živinice 11QPEX Živinice
34. Bjelogravić Marin Kiseljak 25SMHK Kiseljak
35. Bosnjak Antonija Grude 235ngm Grude
36. Brkanović Mujo Kiseljak 25P19Z Kiseljak
37. Bubrić Muharem Jajce 04spyw Jajce
38. Bulbul Elmir Sarajevo 27q960 Ilidža II
39. Ćatić Senada Kakanj 10QWII Kakanj
40. Catić Haris Zavidovići 02rt9w Zavidovići
41. Ceric Edin Jajce 04u75y Jajce
42. Ćišija Ekrem Kakanj 103KNQ Kakanj
43. Coralić Midhad Bihać 21IKML Bihać
44. Custić Senad Sanski Most 18LUWJ Sanski most
45. Cvijanović Zoran Kiseljak 26SJPK Fojnica
46. Čorić Fajik Jajce 04L0HA Jajce
47. Čosić Mevludin Sarajevo 27LXAU Ilidža II
48. Ćesić Adnan Mostar 154O3X Mostar
49. Ćesko Amela Sarajevo 09J5RL Buća potok
50. Ćoralić Armin Cazin 34KR9L Cazin
51. Dedić Amir Donji Vakuf 20LLYV Gradačac
52. Delić Saša Lukavac 123TZQ Lukavac
53. Deronjić Adnan Sarajevo 273K2N Ilidža II
54. Dervišević Mirnes Visoko 313CWV Visoko
55. Dizdarević Ekrem Bihać 21VRZE Bihać
56. Doko Marin Mostar 15AKY7 Mostar
57. Drapić Amir Zenica 05EXE9 Zenica I
58. Dugalić Almedina Zenica 174tx4 Zenica II
59. Dujmović Silvana Mostar 15RKXK Mostar
60. Durić Enis Visoko 3111C8 Visoko
61. Duvnjak Emir Gornji Vakuf 03INMB Bugojno
62. Džebić Edin Zavidovići 02urcp Zavidovići
63. Džuho Armin Sarajevo 224RYV Vogošća II
64. Đulović Emir Tešanj 065ZGY Tešanj
65. Efendić Smajo Sarajevo 13DOP4 Ilidža I
66. Efendić Azra Vogošća 01v67l Vogošća I
67. Ejubović Selma Lukavac 12qn2c Lukavac
68. Fazlić Ismet Bihać 21AG1S Bihać
69. Fehrić Zinaida Sarajevo 017bbe Vogošća I
70. Fejzić Irfan Sarajevo 09DRJB Buća potok
71. Fejzić Ismet Ilidža 27e7va Ilidža II
72. Fetić Admir Zenica 1775EO Zenica II
73. Feukić Azra Tuzla 16EXQC Tuzla II
74. Fočo Ejub Sarajevo 13xBJ8 Ilidža I
75. Gazić Esmir Gornji
115. Karadža Hamzalija Sarajevo 21RVDL Bihać
116. Karadža Mensur Sarajevo 09VMFS Buća Potok
117. Karalic Dzenan Kiseljak 25Q36N Kiseljak
118. Karapandžić Edin Tešanj 06HL92 Tešanj
119. Karić Feuz Fojnica 26KF4R Fojnica
120. Karić Fatima Tuzla 164e01 Tuzla II
121. Karišik Enes Sarajevo 19sqyk Rajlovac
122. Klino Nijaz Sarajevo 19pstp Rajlovac
123. Klino Armen Sarajevo 01X6CZ Vogošća I
124. Konjkić Mirsad Tuzla 14D31V Tuzla I
125. Kovacević Mirza Lukavac 12DNHV Lukavac
126. Kruško Mirzet Tešanj 06BODR Tešanj
127. Kugić Amir Sanski Most 18YQV4 Sanski Most
128. Kuka Kijo Sarajevo 09ONNT Buća Potok
129. Kurić Muhamed Cazin 34VULV Cazin
130. Kurtalić Besim Tuzla 143h2t Tuzla I
131. Kurtić Denis Lukavac 12LS5R Lukavac
132. Lubura Zoran Sarajevo 19HCF9 Rajlovac
133. Mačkić Vahida Fojnica 26DRMW Fojnica
134. Maglić Admir Zenica 17A3TT Zenica II
135. Mahija Kreho Ilidža 13NXKQ Ilidža I
136. Mahmutović Meho Lukavac 12ILW8 Lukavac
137. Mahmutović Ismet Bihać 21h3ko Bihać
138. Majić Kata Grude 23KYKP Grude
139. Malkoč Mirsada Bihać 21FQAT Bihać
140. Matić Dalibor Fojnica 099RMX Buća Potok
141. Mecavica Fadil Jajce 040n3p Jajce
142. Mehić Samir Zavidovići 0229LI Zavidovići
143. Mehicić Midheta Tešanj 06KR69 Tešanj
144. Mehić Adis Bužim 34X7RM Cazin
145. Mehinović Sead Gradačac 20D1XI Gradačac
146. Mehinović Esad Gradačac 20U1VU Gradačac
147. Mević Nihad Tešanj 06GBR9 Tešanj
148. Milanović Zekir Bugojno 03NIO1 Bugojno
149. Milićević Ivan Grude 23UZNZ Grude
150. Momković Fikret Zavidovići 02IBLE Zavidovići
151. Muhić Benadem Bihać 21L44P Bihać
152. Mujić Eldar Gradačac 20GQV3 Gradačac
153. Mujić Mehmed Lukavac 12GE8S Lukavac
154. Mujić Emin Zavidovići 02jznw Zavidovići
155. Mujkanović Elmedin Gradačac 20QGL6 Gradačac
156. Murić Zahid Cazin 34g45c Cazin
157. Mušić Nijaz Bihać 21q2m5 Bihać
158. Mušić Samir Kakanj 104MIC Kakanj
159. Mušić Taib Vogošća 018CZU Vogošća I
160. Mustafić Muhamed Sarajevo 13CM5U Ilidža I
161. Mustafić Amir Sarajevo 222VOM Vogošća II
162. Neimarlija Fuad Kakanj 105W16 Kakanj
163. Neziri Ermin Mostar 155EQH Mostar
164. Nogo Meliha Sarajevo 27l6oa Ilidža II
165. Nuhanović Zuhdija Cazin 343V3B Cazin
166. Omerčić Amela Zenica 05WUVM Zenica I
167. Omerspahić Ajdin Sarajevo 019U1R Vogošća I
168. Osmanović Almir Tuzla 14TRIW Tuzla i
169. Panđžić Frano Grude 238I5R Grude
170. Patković Ernada Zenica 17N728 Zenica II
171. Pivić Šemso Zenica 05NL1I Zenica I
172. Popaja Edin Jajce 04s33d Jajce
173. Popović Silvestar Zenica 17zouw Zenica II
174. Prutina Muamer Sarajevo 13PEIJ Ilidža I
175. Radić Petar Jajce 042btu Jajce
176. Rahmanović Edina Kiseljak 25SESB Kiseljak
177. Ramić Adisa Bugojno 032AFE Bugojno
178. Ramić Suljo Sarajevo 13z7xl Ilidža i
179. Ramić Admir Sanski Most 18IP3G Sanski Most
180. Ramić Emsad Vogošća 22EHMW Vogošća II
181. Ribić Ćamil Šipovo 04n0wy Jajce
182. Rošić Zrinka Cazin 34EYKQ Cazin
183. Sabanović Nijaz Živinice 11Q31W Živinice
184. Sabirović Enes Sarajevo 22FORE Vogošća II
185. Saheta Ramiz Fojnica 26C2TO Fojnica
186. Salčinović Edin Sarajevo 19ZM3M Rajlovac
187. Salihović Huso Tuzla 143OR1 Tuzla i
188. Salihović Eldin Živinice 113P2H Živinice
189. Salkanović Haris Živinice 1100E5 Živinice
190. Salković Hamdija Sarajevo 19BR2A Rajlovac
191. Sarajlić Amel Sarajevo 277CXF Ilidža II
192. Selimović Mirza Sarajevo 13EN51 Ilidža I
193. Selimović Adil Tuzla 16L2I3 Tuzla II
194. Sidran Amir Vogošća 017EU7 Vogošća I
195. Simić Ivan Kakanj 10YAHS Kakanj
196. Simunović Ivo Jajce 04D7DS Jajce
197. Sinanović Ankica Lukavac 12rwk5 Lukavac
198. Skenderović Nermin Sarajevo 09A2IN Buća Potok
199. Skoro Emir Zenica 05TABO Zenica I
200. Skrgić Sadmir Cazin 34SGT9 Cazin
201. Smaić Senad Sarajevo 19f4xz Rajlovac
202. Smailagić Hasan Visoko 316F64 Visoko
203. Smailbegovic Anesa Zenica 05F8B0 Zenica i
204. Smajić Seval Živinice 11GSK5 Živinice
205. Smajić Nisvet Sarajevo 01215G Vogošća I
206. Smajović Rijad Sarajevo 09y1h6 Buća Potok
207. Smaka Amna Kakanj 10QOT9 Kakanj
208. Softić Salih Fojnica 26EI8F Fojnica
209. Softić Nerdzis Lukavac 12m3t8 Lukavac
210. Softić Zejnil Tuzla 166T6K Tuzla II
211. Soldo Vinko Grude 236t4b Grude
212. Soldo Marko Mostar 15YNMQ Mostar
213. Spahić Denisa Vogošća 22bmys Vogošća II
214. Spahić Samir Zenica 05oy24 Zenica I
215. Spahić Sejfudin Tuzla 14SI46 Tuzla I
216. Sukalić Anel Bugojno 03998E Bugojno
217. Šendro Nihad Mostar 159MUM Mostar
218. Šetka Ajdin Čapljina 15R1V4 Mostar
219. Šimić Vlatka Grude 23SKA9 Grude
220. Šišič Amra Tešanj 063NDT Tešanj
221. Škulj Edin Sanski Most 18MTBF Sanski Most
222. Šljivo Benaris Visoko 31EV88 Visoko
223. Šukalo Almir Sarajevo 277ZOU Ilidža II
224. Šunjić Branka Mostar 1516VL Mostar
225. Šurković Šemso Sarajevo 09SV3A Buća Potok
226. Tahmaz Mahir Sarajevo 09C6UH Buća Potok
227. Tatarević Besim Zenica 05863B Zenica I
228. Terzić Fuad Zavidovići 02srsw Zavidovići
229. Tica Sead Zenica 17B26N Zenica II
230. Tiro Emir Vogošća 22B0AG Vogošća II
231. Tokić Zafir Gradačac 20X05U Gradačac
232. Tovilović Željko Doboj 0646OH Tešanj
233. Tukić Admir Kakanj 10gc8o Kakanj
234. Tulek Adisa Sanski Most 187M5K Sanski Most
235. Turko Sakib Fojnica 262GZR Fojnica
236. Ubiparip Miroslav Zenica 0585V3 Zenica I
237. Vardo Izudin Zenica 0541S9 Zenica I
238. Varka Nijaz Fojnica 26MBJ4 Fojnica
239. Vatreš Jasna Sarajevo 19OJAV Rajlovac
240. Veispahić Amela Kakanj 10F6O2 Kakanj
241. Vejić Miroslav Bugojno 03C7SO Bugojno
242. Vlašić Ivana Grude 238HYK Grude
243. Vukovic Bruno Sarajevo 258VSB Kiseljak
244. Zabić Melika Živinice 11LJMM Živinice
245. Zovko Mato Kiseljak 25FMZ5 Kiseljak
246. Zrnić Ernes Gradačac 205RRB Gradačac
247. Zuko Hasib Vogošća 01HZ0Y Vogošća I
248. Zulović Enisa Sarajevo 133R4N Ilidža I
249. Zuljević Zoran Sarajevo 13KBQJ Ilidža I
250. Žero Halid Sarajevo 22v26q Vogošća II

Spisak sretnih dobitnika prvog kruga je na linku ispod:

Spisak dobitnika nagrada prvog kruga izvlačenja Hifa Petrol nagradne igre