Spisak dobitnika nagrada prvog kruga izvlačenja nagradne igre “30KM za HPLUS odvoji i Opel Astru osvoji!” pogledajte ispod.

Kolektiv i Uprava kompanije Hifa Petrol čestita svim dobitnicima nagrada.

Učesnici koji nisu imali sreće u prvom krugu učestvuju u izvlačenju nagrada drugog kruga koji će se održati 05. februara 2019. godine.

Nagradna igra “30KM za HPLUS odvoji i Opel Astru osvoji!” traje do 31.01.2019. godine. Detalje nagradne igre pogledajte ovdje:

30KM za HPlus odvoji i Opel Astru osvoji!

Spisak dobitnika:

DOBITNIK NAGRADE – GODINA DANA BESPLATNOG GORIVA

Prezime Ime Mjesto KOD BS
1 Umihanić Midhat Živinice 11PZH1 Živinice

DOBITNIK NAGRADE – MJESEC DANA BESPLATNOG GORIVA

Prezime Ime Mjesto KOD BS
1 Dragolj Ammar Vogošća 01FC56 Vogošća I

DOBITNICI NAGRADA – 30KM BESPLATNOG GORIVA

Prezime Ime Mjesto KOD BS
1 Muflizović Irhad Kakanj 10279R Kakanj
2 Hodžić Nermin Cazin 21DARY Bihać
3 Hodžić Medžid Tešanj 06OO0A Tešanj
4 Smriko Sedin Zenica 17DHOH Zenica II
5 Rizvić Šemsa Visoko 31izi9 Visoko
6 Sinanović Sifet Sarajevo 19tpgj Rajlovac
7 Bristrić Fikret Gradačac 20DSSA Gradačac
8 Kapić Adnan Bihać 34R7FK Cazin
9 Gradinović Fahir Zavidovići 027G1G Zavidovići
10 Čardaković Sanela Vogošća 22Z2VW Vogošća II
11 Begtašević Esad Sarajevo 1990mo Rajlovac
12 Mehmedagić Muhamed Kakanj 31xvf1 Visoko
13 Kondžić Elvis Sarajevo 2216RA Vogošća II
14 Dinar Lejla Visoko 314Y25 Visoko
15 Mušović Velaga Sarajevo 018D71 Vogošća I
16 Topčić Edin Bugojno 03NU3A Bugojno
17 Dervišbegović Adnan Visoko 3155NA Visoko
18 Suljagić Edin Sarajevo 22PKRZ Ilidža i
19 Dizdarević Emir Bihać 215697 Bihać
20 Čusto Smail Bugojno 03N7L4 Bugojno
21 Alitović Senad Lukavac 12IIQS Lukavac
22 Tabaković Zijad Sarajevo 01D85O Vogošća I
23 Korjenić Haris Sarajevo 19drq6 Rajlovac
24 Atlagic Zdravko Bosanski Petrovac 21J7QC Bihać
25 DeliĆ Medzida Zenica 17P7T7 Zenica ii
26 Hodžić Muharem Sarajevo 22TL9Y Vogošća II
27 Bihorac Asmir Zenica 05JGXN Zenica i
28 Jakubović Rahima Sarajevo 195uog Rajlovac
29 Hodžić Meldin Sarajevo 22SQVC Vogošća II
30 Kamenčić Ajdin Sanski Most 18HOGE Sanski most
31 Pejić Ivan Grude 23h5w3 Grude
32 Musić Mersudin Živinice 11PRVW Živinice
33 Pamić Nafiz Fojnica 26JSDC Fojnica
34 Balić Haris Visoko 311OAU Visoko
35 Husić Emdada Bihać 21FEWL Bihać
36 Lović Azra Lukavac 12301K Lukavac
37 Kovačević Fazira Sarajevo 27HA8N Ilidža II
38 Mahmutović Admir Sarajevo 19L1YF Rajlovac
39 Avdibegović Ena Vogošća 014S3K Vogošća I
40 Omić Adnan Zenica 05fzi4 Zenica i
41 Gajip Senad Bugojno 030M8S Bugojno
42 Muminović Sabahudin Tešanj 06OCUA Tešanj
43 Mešanović Jasmin Gradačac 20i4mf Gradačac
44 Mujkanović Irfan Zenica 17Z8UF Zenica II
45 Pršić Anes Sanski Most 18g28p Sanski most
46 Halilčević Abdulkerim Tuzla 14BPV3 Tuzla i
47 Fejzić Admir Zenica 10HXK4 Kakanj
48 Nešić Meho Bihać 21688Y Bihać
49 Marić Ivan Sarajevo 01N96W Vogošća I
50 Kahrić Adem Vogošća 22ewzc Vogošća II
51 Alilović Nikola Mostar 15BJD3 Mostar
52 Hodžić Huso Živinice 11QAV9 Živinice
53 Smajić Elmedin Kakanj 05HS3E Zenica I
54 Aljukić Muhamed Sarajevo 27dhew Ilidža II
55 Ikanović Mirsad Tuzla 168xfb Tuzla II
56 Mračkić Adnan Fojnica 26VPTY Fojnica
57 Mrdžić Husnija Lukavac 12YZLN Lukavac
58 Matković Marko Zenica 05OBQ4 Zenica I
59 Hadžialić Sabahudin Sarajevo 03NY5M Bugojno
60 Stomornjak Avdo Vogošća 01AOWT Vogošća I
61 Hairlahović Haris Bihać 21UXKS Bihać
62 Karović Midhat Sarajevo 09RXH6 Buća Potok
63 Omerbegović Muniba Visoko 31ZVOJ Visoko
64 Burić Resad Jablanica 19unsc Rajlovac
65 Sibonjić Elmin Zavidovići 02IQTQ Zavidovići
66 Kubat Irfan Sarajevo 19TE6F Rajlovac
67 Mešić Mirnes Bihać 21I1WH Bihać
68 Hodžić Admir Tešanj 06CUJY Tešanj
69 Adilović Zuhdija Zenica 17190U Zenica II
70 Adajić Mijo Kakanj 10Q26Z Kakanj
71 Hurem Zihnija Fojnica 25PCP8 Kiseljak
72 Džaferović Naim Sarajevo 09HDEJ Buća Potok
73 Đonlagić Razija Bihać 21GD39 Bihać
74 Arnaut Saudin Sarajevo 09g3sm Buća Potok
75 Mujić Miralem Gradačac 20XYOU Gradačac
76 Miličević Safet Zenica 05747O Zenica I
77 Bašić Uzeir Sarajevo 01YV89 Vogošća I
78 Ćalajković Jusuf Teočak 16CIMW Tuzla II
79 Alispahić Nurudin Zenica 173ZTT Zenica II
80 Alisa Vedad Travnik 25N8OP Kiseljak
81 Kozarac Adisa Sanski Most 18v1wI Sanski Most
82 Simić Zaja Kakanj 10w6ME Kakanj
83 Hažijusufović Edina Tuzla 165OSH Tuzla ii
84 Fermić Amra Sarajevo 09T38Z Buća Potok
85 Balta Tarik Visoko 31P07O Visoko
86 Osmanović Munib Zavidovići 0258By Zavidovići
87 Knežević Branko Tuzla 143SSC Tuzla I
88 Pašalić Adnan Gradačac 200TBX Gradačac
89 Talić Mesud Sanski Most 181LJ8 Sanski Most
90 Hasković Kasim Sarajevo 01ET3R Vogošća I
91 Herenda Muaz Sarajevo 093NAL Buća Potok
92 Alič Vehida Gradačac 20C7R4 Gradačac
93 Alić Elvir Zenica 17GZA6 Zenica II
94 Đulan Munever Zenica 05JZUY Zenica I
95 Agić Mehmed Cazin 34GBZQ Cazin
96 Kurtović Suad Zenica 19kqi5 Rajlovac
97 Martinović Tanja Mostar 153AW4 Mostar
98 Ridžić Mirza Jajce 04X9OG Jajce
99 Džerzović Ibrahim Visoko 31owel Visoko
100 Smajić Edin Visoko 25J0NN Kiseljak
101 Škaljić Emir Sarajevo 01250L Vogošća I
102 Burzić Nihad Bugojno 03ZNZ1 Bugojno
103 Zečević Semir Fojnica 26JZYH Fojnica
104 Alibegović Asmir Gradačac 2022VS Gradačac
105 Čirić Fikret Bihać 21DM99 Bihać
106 Ramić Sedita Sarajevo 15UYN3 Mostar
107 Ališić Almir Sanski Most 189MD0 Sanski Most
108 Aganović Mirsad Busovača 059BZ8 Zenica I
109 Pruščanović Tarik Zenica 17YAJN Zenica II
110 Džinić Benis Zavidovići 02LSYV Zavidovići
111 Đulović Belmin Tešanj 06GBXF Tešanj
112 Hodžić Adnan Tuzla 14CGEK Tuzla i
113 Mioč Aldin Kakanj 10C0OT Kakanj
114 Repuh Emir Visoko 31tr83 Visoko
115 Ramić Amel Sarajevo 095oNJ Buća Potok
116 Kozarević Mumin Živinice 113LNS Živinice
117 Komadina Mijo Mostar 15K368 Mostar
118 Selimović Hasan Tuzla 16IQUD Tuzla II
119 Islamović Samir Kakanj 10E0W9 Kakanj
120 Katanović Dzenan Sarajevo 09BVOH Buća Potok
121 Korman Edin Bugojno 03Z8QP Bugojno
122 Kuzman Stjepan Stolac 15NCZL Mostar
123 Šimić Robert Grude 235JRN Grude
124 Bajrić Amina Vogošća 01ASMT Vogošća I
125 Omanović Edin Visoko 31jq5u Visoko
126 Crnkić Semir Sanski Most 18E9KC Sanski Most
127 Čekić Sead Sarajevo 13N6w4 Ilidža I
128 Savić Jugoslav Zavidovići 02BRVL Zavidovići
129 Budimlić Huse Cazin 34AQIN Cazin
130 Zuna Safet Zenica 17MW1D Zenica II
131 Mujičić Indira Zenica 05BJQS Zenica I
132 Bilandžija Andrej Jajce 04mtdv Jajce
133 Misir Jerko Grude 2322C4 Grude
134 Šehić Sead Bihać 21NNAH Bihać
135 Stipić Darija Grude 2370YP Grude
136 Hasanbašić Nadir Tešanj 062LTH Tešanj
167 Durmišević Denial Sarajevo 09XIR2 Buća Potok
138 Softić Edisa Tuzla 14w39p Tuzla I
139 Husić Muamer Sarajevo 27DOZ0 Ilidža II
140 Rekić Amar Bihać 214JDO Bihać
141 Čardžić Ibrahim Sanski Most 188O4A Sanski Most
142 Tataragič Adna Visoko 314MNX Visoko
143 Hasanović Ekrem Sarajevo 01E2F5 Vogošća I
144 Ćosić Edis Gradačac 20A3OJ Gradačac
145 Zorlija Amir Sarajevo 13BSDU Ilidža I
146 Kovačević Zoran Tuzla 16CIKU Tuzla II
147 Okić Emir Zenica 176Y3T Zenica II
148 Ćatić Amir Zavidovići 022SS2 Zavidovići
149 Gadžo Edin Sarajevo 22ILWX Vogošća II
150 Agić Amir Usora 065clf Tešanj
151 Hodžić Jusuf Busovača 25IP8E Kiseljak
152 Ašćerić Amar Tuzla 14NOE4 Tuzla I
153 Bajraktarević Elvira Živinice 11HQUX Živinice
154 Butković Amra Živinice 117EEG Živinice
155 Vugrin Zvonimir Jajce 0468NV Jajce
156 Nuspahić Adis Mostar 15F4IM Mostar
157 Babić Irhad Sarajevo 091QQ2 Buća Potok
158 Halilović Daut Sanski Most 18AGPK Sanski Most
159 Bašić Amir Zenica 05BYW1 Zenica I
160 Kuses Adnan Ilidža 131C5B Ilidža I
161 Hukić Harun Zenica 05JCXD Zenica I
162 Fetić Esad Kakanj 10FI2A Kakanj
163 Sjeran Aleksandar Mostar 15AHA9 Mostar
164 Dizdarević Anis Tešanj 06PQ34 Tešanj
165 Smajić Zijad Tuzla 1634B1 Tuzla II
166 Miočević Branka Kakanj 10FTGI Kakanj
167 Salkić Mirzeta Cazin 21TGAN Bihać
168 Tiro Emir Fojnica 2588YU Kiseljak
169 Ašćerija Ešref Sarajevo 1913gu Rajlovac
170 Hadziahmetović Almir Sarajevo 27iv7r Ilidža II
171 Lagumdžija Din Sarajevo 13KG13 Ilidža I
172 Leovac Jako Jajce 0448fe Jajce
173 Čolak Mirela Sarajevo 22X6DF Vogošća II
174 Sabotić Hariz Sarajevo 273gcn Ilidža II
175 Polić Amer Zavidovići 02tiab Zavidovići
176 Kurtić Fadil Sarajevo 09vm8l Buća Potok
177 Podrug Nermin Sarajevo 09l9s4 Buća Potok
178 Mustafić Enes Živinice 11NC8X Živinice
179 Kapo Haris Visoko 31RFKD Visoko
180 Husejnović Asmir Zavidovići 024HLA Zavidovići
181 Hurem Salih Fojnica 26HZQ0 Fojnica
182 Muhić Damir Živinice 11R19L Živinice
183 Gluhić Biljana Zenica 17P3QV Zenica II
184 Poturović Muharem Jajce 042ft3 Jajce
185 Topić Amir Cazin 342pls Cazin
186 Slišković Dario Mostar 15KM4K Mostar
187 Čorić Ismet Jajce 04hbou Jajce
188 Nedimović Jasmin Tuzla 14JF4H Tuzla I
189 Šoša Josip Grude 23X7GK Grude
190 Gudelj Saša Zenica 05N5P2 Zenica I
191 Isić Mustafa Tešanj 06G808 Tešanj
192 Neimarlija Saudin Kakanj 10DHTT Kakanj
193 Selimović Zuhra Tuzla 16RAMH Tuzla II
194 Mujezinović Zikret Zenica 05ee8Q Zenica I
195 Muharemovic Halil Sarajevo 19nwda Rajlovac
196 Alić Azra Sarajevo 13MJXI Ilidža I
197 Beganović Emina Zavidovići 02NHLX Zavidovići
198 Mangić Nedim Zenica 17D698 Zenica II
199 Klopić Muradif Živinice 1176Q8 Živinice
200 Taletović Edin Gradačac 200DYG Gradačac
201 Kadić Amir Mostar 15oMJG Mostar
202 Čović Mirhet Cazin 34FP25 Cazin
203 Hadžić Enis Sarajevo 137CMI Ilidža I
204 Islamović Dženana Visoko 26Q85Y Fojnica
205 Vranjkovina Mirzet Sarajevo 27xuuj Ilidža II
206 Salkić Mensur Sarajevo 27C3XU Ilidža II
207 Bašagić Enver Cazin 34JTA4 Cazin
208 Rahić Šefćet Sarajevo 13a78k Ilidža I
209 Dautović Jasmina Sarajevo 19xi77 Rajlovac
210 Badić Hamid Cazin 34N33H Cazin
211 Fetić Jasmin Zenica 05Bol9 Zenica I
212 Hasanhodžić Tarik Lukavac 12295R Lukavac
213 Demirović Huso Tešanj 06OZFJ Tešanj
214 Dautović Edin Tuzla 144ULX Tuzla I
215 Mračkić Safet Fojnica 26C2VQ Fojnica
216 Musić Lejla Gornji Vakuf 03CBV0 Bugojno
217 Pilav Said Bugojno 035s8a Bugojno
218 Miloš Niko Fojnica 25L8F7 Kiseljak
219 Alija Bajrić Vogošća 22hc8y Vogošća II
220 Okanović Asim Živinice 11JURC Živinice
221 Durić Melisa Sarajevo 13DKTZ Ilidža I
222 Mićanović Zoran Lukavac 12RLA1 Lukavac
223 Garib Nazif Mostar 15GLON Mostar
224 Vardo Halid Zenica 05w12L Zenica I
225 Čaušević Amir Gradačac 20I4F8 Gradačac
226 Topić Vlado Jajce 04O6OR Jajce
227 Brtan Anđelko Jajce 04DF0Z Jajce
228 Kršić Naid Fojnica 26KBBO Fojnica
229 Jahić Azra Tuzla 16HSJL Tuzla II
230 Burgić Nedžad Tuzla 14FQ1R Tuzla I
231 Hadžić Pašaga Lukavac 12h50h Lukavac
232 Spajić Ivan Grude 232SUK Grude
233 Tekešič Nisvet Bugojno 03GV99 Bugojno
234 Bašagić Teufik Cazin 34hlgi Cazin
235 Bektić Mujo Lukavac 12KETU Lukavac
236 Drinjak Nijaz Kiseljak 25CGYV Kiseljak
237 Garanović Mujo Zenica 058DJB Zenica I
238 Babaluk Amar Kiseljak 25ME81 Kiseljak
239 Hodžić Emir Fojnica 268P9A Fojnica
240 Pandžić Teofil Grude 23ldqz Grude
241 Gagić Valentina Srebrenica 096ds9 Buća Potok
242 Stanek Radovan Sarajevo 19IEO9 Rajlovac
243 Pepić Ejub Živinice 11V5EH Živinice
244 Kurtović Husein Bihać 34BH02 Cazin
245 Beganović Abduladif Zenica 17d9z8 Zenica II
246 Šimic Zoran Grude 23CQ3Q Grude
247 Hrnjić Ibro Sarajevo 27FSXH Ilidža II
248 Imširović Dževad Vogošća 22rh39 Vogošća II
249 Mrdanović Asim Zavidovići 02QV5A Zavidovići
250 Husejnović Amir Lukavac 12KMEZ Lukavac