Izvučeni su sretni dobitnici nagrada u nagradnoj igri “Jaffa ti oprema kuhinju”. Nagradna igra je trajala u periodu od 18.4. do 17.5.2019. godine.

Spisak dobitnika – FBiH

Izvlačenje dobitnika za učesnike sa područja FBiH održano je u Bingo objektu u Živinicama, na dan 01.06.2019. godine u 12:00h.

1x VAUČER – Ukupna vrijednost 3,000.00KM
  1. Dinka Beganović, Lukavac
4x GORENJE MULTIPRAKTIK – KUĆNI ROBOT – Ukupna vrijednost 960.48KM (jed. vrijednost 240.12KM)
  1. Adis Arapčić, Srebrenik
  2. Albina Đurić, Zenica
  3. Sutha Kovačević, Breza
  4. Lejla Ismailagić, Ilidža
4x BINGO VAUČER – Ukupna vrijednost 400.00KM (jed. vrijednost 100.00KM)
  1. Dženana Kamarić, Visoko
  2. Amir Kurtović, Goražde
  3. Muniba Mehmedović, Tuzla
  4. Alić Senad, Kalesija
15x JAFFA POKLON PAKET – Ukupna vrijednost 300.00KM  (jed. vrijednost 20.00KM)
  1. Sabine Bosović, Sarajevo
  2. Amela Mušinović, Travnik
  3. Ena Karadža, Bugojno
  4. Minela Kojčin, Sarajevo
  5. Nail Pleh, Goražde
  6. Edn Omeragić, Gradačac
  7. Selma Dedić, N. Travnik
  8. Mirza Vilajet, Bugojno
  9. Maida Kabil, Tuzla
  10. Enisa Jurišić, Zenica
  11. Narcisa Zukić, Sanski Most
  12. Pavić Draginja, Lukavac
  13. MIrsada Bajrambašić, Zenica
  14. Mejrem Skender, Sarajevo
  15. Enisa Serdarević, Zenica

Izvlačenje je nadgledala tročlana komisija koju su sačinjavali Mirsad Karijašević, Jelena Erdelić i Slaviša Gašić.

Spisak dobitnika – RS

Izvlačenje dobitnika za učesnike sa prostora RS održano je u Bingo objektu u Bijeljini, na dan 31.05.2019. godine u 17:00h.

1x VAUČER – Ukupna vrijednost 3,000.00KM
  1. Stevanović Nada, Ugljevik
1x GORENJE MULTIPRAKTIK – KUĆNI ROBOT – Ukupna vrijednost 240.12KM
  1. Ristić Danica, Bijeljina
1x BINGO VAUČER – Ukupna vrijednost 100.00KM
  1. Đorđević Zorica, Šamac
15x JAFFA POKLON PAKET – Ukupna vrijednost 300.00KM  (jed. vrijednost 20.00KM)
  1. Savić Milena, Ugljevik
  2. Radivojević Adrijana, Prnjavor
  3. Kocić Jelena, Doboj
  4. Mijović Irina, Trebinje
  5. Filipović Mladen, Ugljevik
  6. Petrović Milica, Kotor Varoš
  7. Marković Neda, Bijeljina
  8. Žugić Snježana, Zvornik
  9. Jevđić Maja, Šamac
  10. Đurić Kata, Doboj
  11. Bojanović Zorica, Prijedor
  12. Gordana Mitrović, Banja Luka
  13. Pećić Svjetlana, Derventa
  14. Ilić Jovan, Ugljevik
  15. Blagojević Nenad, Zvornik

Izvlačenje je nadgledala tročlana komisija koju su sačinjavali Mirsad Karijašević, Jelena Erdelić i Slaviša Gašić.